fbpx

9/11 – Numerolojik Bir Analiz

9/11

9/11 2001 yıkılan WTC ile ilgili komplo teorileri ve bilimsel teoriler hiç olmadığı kadar çok konuşuluyor günümüzde. Hemen hepimiz o spesifik günde ağzımız açık ve şoke olmuş vaziyette, dehşet verici görüntüleri izlemiş ve şimdi ne olacak diye günlerce kendimize sormuş, olayın etkisini üzerimizden atamamışızdır.

O zamanlarda, satılmış medya bu olayı İslami bir terör saldırısı olarak lanse etmişti. Bu olay tarihe damgasını öyle bir vurdu ki, bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı ve hepimiz nasibimizi aldık.

Bütün dünyaya İslamofobi hızlıca yayıldı, herkes paranoyaklaştı, komşu komşuya, kardeş kardeşe düştü. Herkes potansiyel bir terörist muamelesi görmeye başladı, özellikle İslami ülkelerden yurt dışına çıkmak isteyenler için hayat çok zorlaştı.

Olayın ardından çok yazıldı çizildi haliyle. Birçok uzmana göre bu bir “Inside Job” idi. Yani bu dehşet verici hikaye, tamamen içeriden birilerinin planlı tasarımıydı. Enkaza ve kulelerin yıkılma şekline bakılırsa bu iş, binaların yıkımında uygulanan “kontrollü patlatma” yöntemiyle bire bir uyuşuyor.

Ee? Görgü tanıkları var diyebilirsiniz. Artık satın alınmış sözde görgü tanıklarını ve sözde kazazedelerin rahatlıkla kiralanabildiğini herkes biliyor olmalı…

Medyada devamlı aynı kişileri çeşitli felaketlerde izliyoruz, ancak pek az kişi bunun farkında. Bunlar profesyonel işbirlikçi aktörlerdir.

İzlediğimiz birçok görüntünün bile manipüle edildiği, birçok kişi ve uzman tarafından iddia edilse de aksini ispatlamak için nedense kimse uğraşmıyor. İş gittikçe ilginçleşiyor, çünkü bu sözde görgü tanıklarının güya gördükleri uçaklar her nedense enkazda asla bulunamadı. Hiç bir bagaj ve eşya yoktu kaza yerinde ve uçak yolcularının cesetleri neredeydi?

Ancak farz edelim ki her şey eridi gitti yok oldu, teröristin pasaportunun sağ salim yetkililerin eline olay yerinde geçmesi ne büyük şans, değil mi? Televizyonlardan izlediğimiz görüntüler, muhtemelen CANLI YAYIN bile değildi. İzlediğimiz uçaklar ise hologram görüntülerdi büyük ihtimalle, çünkü orada bulunan gerçek görgü tanıklarının hepsi dinamit tarzı patlamalar duyduklarını ve herhangi bir uçak görmediklerini hiç bıkmadan beyan ediyorlar.

Dediğim gibi, iş gittikçe ilginçleşiyor ve oraya o gün yardım için gitmiş olan çoğu sivil ve profesyonel kişi, bu gün kanser veya hayatını kaybetmiş vaziyette. Bu da enteresan bir ayrıntıdır.

9/11 Bir Sır mı Barındırıyor?

Şimdi asıl önemli kısım geliyor;

  • Eylül 11 (9+1+1=11) 1 senenin 254. günüdür ve senenin bitmesine tam olarak 111 gün kalmıştır.
  • New York 11. eyalettir ve ‘New York City’ tam 11 harften oluşur.
  • WTC ‘in 1. ve 2. binalarının kat sayısı 110’dur.
  • Bu arada meşhur devasa Farmason heykeli (Amerika Özgürlük Heykeli) tam olarak 11 köşeli bir yıldızın üzerine inşaa edilmiştir ve WTC’nin çok yakınlarında bulunmaktadır.
  • 11 sayısının görüntüsünün ikiz kulelerini çağrıştırdığını söylememe gerek bile yok sanırım.
  • Kulelere sözde çarpan uçak AA (American Airlines) yani numerolojik olarak 11’i temsil etmektedir, o uçuşta 11 uçuş görevlisinin bulunduğu da iddia edilmiştir.
  • Aynı zamanda 1. Dünya Savaşı saat 11.00’da, 11. günde ve 11. ayda resmi olarak ilk defa açıklanmıştır.

Araştırmak isteyenler için, “The Long Kiss Goodnight” adlı film aslında bir film değildir, aksine çok iyi işlenmiş bir belgeseldir.

Bana kalırsa, her kim 2 uçağın 3 binayı yıkabileceğine inanıyor ve bu konuda diretiyorsa, at gözlüklerini çıkarmaya korkan naif bir ahmaktır ve iplerini elitist azınlık tarafından sıkıca tutulan, satılmış medyanın bizlere devamlı direttiği, manipüle edilmiş bilgi kirliliğini sorgusuz sualsiz yutan tembel bir kukladan başka bir şey değildir.

9/11’in bir komplo teorisi olduğuna inananların bu olayın 2.3 trilyon dolara mal olduğunu, ve tamamen siyonist bir plan olduğunu bilmeleri gerekir. Tarihte buna benzer birçok örnek var, mesela Pearl Harbour ve Titanik gibi… Onlar başlı başına ayrı birer araştırma konusudur zaten.

Larry Silverstein’ın bir videosu mevcut, orda bu işin planlı olduğunu açıkça ifade ediyor zaten. Larry Silverstein’ı ilgilenenler araştırabilir.

70’lerde ortaya çıkan İlluminati kartlarında’da 11 Eylül olayı açıkça işlenmiştir. Bütün evren numaralar (numeroloji) ve geometri ile kodlanmıştır. Bu derin bilgilere gülüp geçenler ve bu evrensel yasalara inanmayanlar, er veya geç bu vurdumduymazlıklarının kurbanı olacaklardır elbet bir gün. Önceden yapılan bazı basit hesaplamalara kulak vermek, birçok tatsızlığı önleyebilir ve kişisel öngörülerimizi güçlendirebilir.

Yazı ve Araştırma: Emine Altındal

Diğer bloglarımıza buradan ulaşabilirsiniz.