Ezber Bozan Akademi; alanında uzman eğitmenler ile ezber bozan konularda eğitim programları ve kampları, atölyeler ve seminerler düzenleyen bir eğitim kurumudur.
 
Vizyonumuz: 
Uyanış yolculuğunda bireyden başlayıp kolektife hizmet etmek adına birlik bilinci ile ilgili farkındalık oluşturmak. Bu doğrultuda  bilincin evrimini güçlendirmek için bireylerin varlığını tanımlayan gerçekliği ortaya çıkarmasına yardımcı olmak ve yaşamın daha derin sorularına cevap vererek hakikat arayanların yoluna ışık tutmak.
 
Misyonumuz: 
Ezber Bozan Akademi olarak; alanında uzman eğitmenlerle, varlığınızı tanımlayan gerçekliği ortaya çıkarmanıza yardımcı olmak adına yaşamın daha derin sorularına cevap vermek ve bilincin evrimini güçlendirmek için hakikat arayanların yoluna ışık tutacak eğitim programları ve kampları, atölyeler ve seminerler düzenlemeyi kendimize görev ediniyoruz. Bu doğrultuda; uyanış, birlik bilinci, gizli dünya tarihi, eski medeniyetler, kadim bilgiler, spiritüalizm, sembolizm, evren ve dünya dışı yaşam, metafizik, mitoloji, astroloji, bilim ve teknoloji gibi konuları kapsayan; kalıplaşmış paradigmalara meydan okuyan etkinliklerimizde sizleri alanında seçkin isimlerle buluşturuyoruz.
 
Ezber Bozan Akademi’de alanının en iyi eğitmenlerinden ezber bozan ilgi çekici konularda eğitimler alabilir, uyanış yolculuğunda yetkinliklerinizi geliştirerek birlik bilinci ile kişisel gelişiminizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.