fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

500,00

Yaşamlar Arası Yaşam

500,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

500,00

Yaşamlar Arası Yaşam

500,00

Yaşamlar Arası Yaşam

📢 “Yaşamlar Arası Yaşam” semineri ile Regresyon Terapisti ve Ufoloji Uzmanı Seray Arsal, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Yaşam ile ruhun sonsuz döngüsünün sırlarını keşfetmek ve farklı inanç sistemlerinde ölümden sonra yaşam ile ilgili bilgilerin neler olduğunu öğrenmek için seminerimize katılın!

📆 24 Haziran 2024
⏰ 21:00-24:00
📍Ezber Bozan Akademi ZOOM

🌟 Eğer, kader planınız ve aile seçiminizle ilgili nedenleri merak ediyorsanız, hayatınıza giren insanların sizlerin hayatlarındaki rollerini, ruhunuzu, öz benliğinizi, auranızı, ruh ailenizi, ruhunuzun yaşamını merak ediyorsanız, bu seminer sizi hiç tanımadığınız özünüzle tanıştıracak, özünüzün hayatını ve verdiği kararları anlamanıza yardımcı olacak.

Ölüm anında, ruhlar bedenlerinden ayrılır ve yeni bir yolculuğa başlarlar. Bu yolculuk, farklı ruhların deneyimlerine ve önceki yaşamlarından kazandıkları bilgeliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu yolculuğu beraber keşfetmek için seminerde görüşmek dileği ile. -Seray Arsal

SEMİNER KAPSAMI:
✅ Ruhların Karşılanması
✅ Ruhların Enerji Bölünmesi
✅ Karmik Gelişim ve Telafi
✅ Ruhların Gelişim Düzeyleri
✅ Renklerin Anlamı
✅ Ruh Dünyasında Hiyerarşi
✅ Özgür İrade ve Seçenekler
✅ Seçim Odası ve Hazırlık Süreci
✅ Soru-Cevap

💻 Seminerin yayın kaydı ve ek dokümanlar (pdf) katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻 https://forms.gle/86dknQD4BGiWPkso7