fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

600,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

600,00

Sümer Mitolojisi ve Anunnaki Gerçekleri

📢 “Sümer Mitolojisi ve Anunnaki Gerçekleri” semineri ile Tarih Araştırmacısı Gökberk Başdan, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Tarih, mitoloji ve insanın evrimsel yolculuğu arasındaki ezber bozan ilişkiyi keşfederek insanlığın kültürel ve dini kökenlerine dair derinlemesine bir anlayışa sahip olmak için seminerimize katılın!

📆 17 Mart 2024
⏰ 21:00-23:30
📍Ezber Bozan Akademi ZOOM

🌟 Tarih ve kültür meraklıları, dinlerin evrimi ve dinler tarihi meraklıları ve komplo teorilerine bilimsel çerçeveden bakmak isteyen herkes için şaşırtıcı bilgilerin yer alacağı bu seminer sayesinde katılımcılar, Sümer mitolojisi, tarihi ve dininin günümüze olan etkileri hakkında derin bir anlayış geliştirecekler ve bu konular üzerine genişleyen bir bakış açısına sahip olabileceklerdir. Seminerimiz, insanın evrimsel yolculuğunu ve dinin şekillenmesini ele alarak katılımcıları antik Sümer dünyasına davet ediyor. Sümerlerin tarihini, dini inançlarını ve mitolojisini keşfederken, günümüze uzanan etkilerini de gözler önüne seriyoruz.

✔ Sümer Tarihi ve Kültürü: İnsanlığın bilinen en eski medeniyetlerinden biri olan Sümerlerin tarihine dair derin bir bakış açısı edinin.
✔ Sümer Mitolojisi ve Dinin Evrimi: Dinin insanlık üzerindeki evrimsel etkisini anlamak için Sümer mitolojisinin eşsiz dünyasına adım atın.
✔ Anunnaki ve Komplo Teorileri: Anunnaki hakkındaki komplo teorilerine bilimsel açıklamalar getirerek, gizemli bu konunun perde arkasını aydınlatın.
-Gökberk Başdan

SEMİNER KAPSAMI:
✅ İnsanın Yolculuğu
✅ Din Nedir?
✅ Dinlerin Evrimi
✅ Tarih Neden Sümer’de Başlar?
✅ Sümer Dini ve Mitolojisi Üzerine
✅ Sümer Mitolojisinin Günümüzdeki Yansımaları
✅ Kimdir bu Anunnakiler?
✅ Anunnakiler Hakkındaki Komplo Teorileri
✅ Anunnakiler Gerçeği
✅Soru-Cevap

💻 Seminerin yayın kaydı ve ek dokümanlar (pdf) katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻https://forms.gle/2tkfxqVY9bXqbLMY9

Sümer Mitolojisi ve Anunnaki Gerçekleri