fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

700,00

Sihirli Okumalar: Yuvaya Yolculuk-Kryon

700,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

700,00

Sihirli Okumalar: Yuvaya Yolculuk-Kryon

700,00

Sihirli Okumalar: Yuvaya Yolculuk-Kryon

📢 “Sihirli Okumalar: Yuvaya Yolculuk-Kryon” eğitimi ile Eğitmen ve Yazar Öznur Karaeloğlu, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Yaşam yolculuğunuzun aşamalarını, nereden geldiğinizi, neden burada olduğunuzu ve yolculuğunuzun sizi nereye götürdüğünü anlamak için Kryon’un ‘Yuvaya Yolculuk’ kitabı üzerinden derin bir bakış açısı kazanacağınız interaktif eğitimimize katılın!

📆 1-8-16-23 Nisan 2024
⏰ 13:00-15:00
📍 Ezber Bozan Akademi ZOOM

🌟 Kryon’un ‘Yuvaya Yolculuk’ kitabında ‘saf niyetli’ olan bir kişinin yolculuğu ve yedi melek, yedi renk, yedi aşama anlatılıyor. Kişinin kalbini açması, yaşadıklarının göründüğü gibi olmadığı, daha büyük bir perspektiften değerlendirildiğinde yaşananlara dair yorumların değişeceğini de gösteriyor.

Dünyadaki yolculuğumuzda bazen kayboluyoruz. Oysa farkındalıkla bir baksak, o zamanı tanısak kendimize, yolculuğumuzun aşamalarını, nereden geldiğimizi, neden burada olduğumuzu ve yolculuğumuzun bizi nereye götürdüğünü de anlamaya başlarız.

Ya siz yolculuğunuzu daha büyük farkındalıkla yapmaya ne dersiniz? Eğer içinizde bu hayatın anlamı yaşadıklarımdan fazlası olmalı diye hissediyorsanız ve hep bir arayışa sahipseniz, sizi özellikle aramıza bekleriz. Aradığınız şey size davet olmuş olabilir. -Öznur Karaeloğlu

EĞİTİM KAPSAMI:
✅ Yuvaya Yolculuk’taki hazırlık aşamalarımız neler?
✅ Bize gelen işaretleri doğru okuyabiliyor muyuz?
✅ Merceği kendimize çeviriyoruz ve hayatımızda yaşadığımız neler var?
✅ Harita’nın önemi ve bulunduğun yer
✅ Vizyon ve hazırlık
✅ 7 Ev, 7 Melek
✅ “Görünmeyen şeyler apaçık olduklarında, dedi nazik ses, cehalete geri dönemezsin. Bu geçidi görmeye niyet ettiğinden, artık tüm geçitleri açıkça göreceksin.” Her buluşmamızda kitaptan kısa okumalar yapılarak, üzerine konuşacağız. Aynı zamanda interaktif yorumlarla birbirimize katkı olacağız.
✅ ‘Sihirli Okumalar’ kitap kulübümüz eylem planlarıyla desteklenecektir.
✅ Soru-Cevap

💻 Eğitimin yayın kaydı ve ek dokümanlar (pdf) katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻 https://forms.gle/BVmd8Dd6zwKU5aSAA