fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

700,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

700,00

Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri: Astral Seyahat ve Telekinezi

📢 “Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri: Astral Seyahat ve Telekinezi” eğitimi ile Psişik Terapist Helen Bayındır, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Maddeden manaya yolculuk zamanı! Enerjiyi yönlendirerek maddeyi etkilemenin gücünü keşfetmek ve bilincin ötesine geçerek zihinsel sınırları aşmak için eğitimimize katılın!

📆 2-9 Mart 2024
⏰ 21:00-24:00
📍 Ezber Bozan Akademi ZOOM

🌟 Bu eğitimde, zihnimizin ötesinde bir alem olduğunu bilen herkesin derin ruhsal kimliklerine ulaşma ve bunu açığa çıkarma arzusu olmalıdır. Ruh başlı başına bir konuyken biz bu eğitimle zihnimizden ibaret olmadığımızı ve hatta onu maddenin ötesine taşımayı ve maddede tezahür oluşturmayı öğretiyoruz. Astral alem yolculuğu, bugüne düne ve yarına hükmedebilme sanatıdır. Duru görebilmek manadan maddeye bakabilmeyi getirir. Sezgilerinizi doğru yönetebilmek size örtülerinden arınmış bir gerçekliğe bakış verir bu da bu dünyayı, tekamülümüzü ve daha ötesini anlama anlamlandırmada gereklidir. Telekinezi, madde üzerinde zihin yolu ile tezahür oluşturma olarak bilinse de bu eğitimde maddeyi aşacak dolu dolu bir bilgi sahibi olunacaktır. Telekinezi ile, suya ateşe havaya ve toprağa etki etme gücü ortaya çıkacaktır. “Biz sizi halifemiz kıldık” cümlesindeki gerçek madde anlayışı ve ondan gelen etkileri minimize ederek hükmetme yolculuğu, binlerce yıldır keşişlerin sırrı olan bu bilgi, bu eğitimde size sunulacaktır.
-Helen Bayındır

EĞİTİM KAPSAMI:
✅ Astral Seyahat
✅ Zamanda ve mekanda yolculuk
✅ Enerji beden ile algılayabilme
✅ Astral Seyahat teknikleri
✅ Durugörü
✅ Durugörü teknikleri
✅ Sezgi
✅ Duru koku
✅ Duruişiti
✅ Telekinezi
✅ Suda Telekinezi
✅ Ateşte Telekinezi
✅ Havada Telekinezi
✅ Toprakta Telekinezi
✅ Soru-Cevap

💻 Eğitimin yayın kaydı ve ek dokümanlar (pdf) katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻 https://forms.gle/8hmBgN7QYs7f1MUd9

Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri: Astral Seyahat ve Telekinezi