fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

500,00

Psişik Yeteneklerini Keşfet

500,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

500,00

Psişik Yeteneklerini Keşfet

500,00

Psişik Yeteneklerini Keşfet

📢 “Psişik Yeteneklerini Keşfet” semineriyle Gazeteci Yazar Ali Bektan, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak! 

 

Negatif metafizik etkilerden kurtulup korunmanızı sağlayan İslami tedavi yollarını öğrenmek ve Allah’ın isimlerinin sırlarını kavrayarak ruhsal potansiyelinizi keşfetmek için seminerimize katılın!

 

📆15 Haziran 2023

⏰ 20:00-24:00

📍Ezber Bozan Akademi ZOOM 

 

SEMİNER KAPSAMI:

👉🏻 Ali Bektan:

✅ Pozitif insan olma yolunda ilerleyen herkes katılabilir. Bu konu ona ruhsal bir rahatlık sağlayacaktır. Hayatın zorluklarını aşarken kendine ait gücü de harekete geçirecektir. Kişiler içindeki Allah’tan gelen o parçayı hareketlendirecektir. O enerji ile hayatını yönlendirecektir.

✅ İnsanın akıl ve zekanın yanı sıra çeşitli duyguları vardır. Bunların içinde Kıskançlık, Aç gözlülük, Para hırsı gibi duygular da vardır. Bu duygularını açığa çıkaranlar olduğu gibi gizleyen ama bunları iş arkadaşlarına, dostlarına hatta akrabalarına uygulayan insanlar hayatımızdadır. Bu insanlar Osmanlı Döneminden beri sahte hocalara giderek Büyü ve Sihir yaptırmak üzere muskalar yazdırmışlardır. Günümüzde de bu sistemde çalışan hocalar ve onlara gidenler vardır. Bunların Negatif Düşüncelerinden ve kötülüklerinden kurtulmak için İslamiyet’te bazı uygulamalar ve tedavi yolları ortaya çıkmıştır. Seminerde bu tedavi yollarını açıklayacağız.

✅ Nazar ve Nazardan Kurtulma Yolları:

Nazar tüm dinlerde var olan “Kötü Bakış” denen ve bir kişinin başka kişiye yolladığı negatif enerjidir. Bu gönderme olayı genellikle gözler yoluyla oluşur.  Halk arasında Nazar’dan korunmak için her ne kadar nazar boncuğu takılsa bile nazar’a uğrayan insanın bu negatif enerjiden kurtulması ve neler yapması gerektiğini açıklayacağız. Anadolu’da halk arasında Nazar yoluyla hayvanların ölümüne neden olan insanların bulunduğu biliniyor. Bu Negatif Enerji insanları da etkiledikleri gibi baş ağrısı ile beraber hastalıkları da tetikleyebilir.

✅ Gelecekten Haber Veren Rüyaların Sırrı:

İslamiyet-Hıristiyanlık ve Yahudilik inançları içerisinde Rüyalar’a çok fazla önem verilmiştir. Rüya yorumlarının iyi bir şekilde yorumlanması özellikle İslam Alimleri tarafından tavsiye edilmiştir. Rüyalarınızda gelecekteki bazı olayları görebilirsiniz. Bu rüyalar konusunda vereceğimiz tavsiyelerle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bir iş hakkında da bilgi almak için “İstihare” denen rüya yoluyla alınacak haberlerin iyi mi kötü mü olduğunun nasıl yorumlanması gerektiğini açıklayacağız.

✅ Metafizik Varlıklardan Kurtulma Yolları:

Kuran-ı Kerim’de Allah bir çeşit ateş’ten Cinleri yarattığını bildiriyor. Bunlar başka bir boyutta yaşayan varlıklardır. Dünyamızın boyutlarına girip çıkmaktadırlar. Cinler Kafir-Hıristiyan ve Yahudi oldukları gibi, Müslüman olanları da vardır. İslam’ı kabul eden Cinler insanlara kötülük yapmazlar ama kalan diğerlerinin insanlara zararı dokunur. Cinler, musallat olduğu insanlara psikolojik sıkıntılar yaşatırlar. Kişileri etkileri altına alıp oynarlar. Kişi huzursuz, kızgın bir insan olur. Bu durum arttıkça kişinin deliliğe varan durumu söz konusu olur. Türkiye’de Cinci Hoca olarak çalışan hocaların yazdıkları muskaların bir yararı olmadığı gibi insanları kandırmaları söz konusudur. Bu seminere katılanlara biz tedavi yolunu anlatacağız. Metafizik varlıklardan kurtulma yolu açıklanacak.

✅ Psişik Yeteneklerin nasıl arttırılacağı konusunda Allah’ın isimlerinin sırlarını da açıklayacağız ki, kişilere Esma’ül Hüsna’nın sırrını sunacağız.

✅ Soru-Cevap

 

💻 Seminerin yayın kaydı katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

 

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻https://forms.gle/utE9Z42WFKaH8WSi7