fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

7.500,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

7.500,00

MERİDYENLER

📢 Ezber Bozan Akademi organizasyonuyla Metafizik-Parapsikoloji Uzmanı ve Bioenerji-Bilinçaltı Eğitmeni Ercan Han Üşümez, “MERİDYENLER” yüz yüze eğitimi ile sizlerle buluşacak!

 

Meridyenler’i keşfederek, profesyonel uygulama teknikleri ve enerji uygulama çalışmaları ile hem kendiniz hem de başkaları üzerinde nasıl uygulama yapabileceğinizi öğrenmek için yüz yüze eğitimimizdeki yerinizi ayırtın!

 

📆 19-22 Mayıs 2022 (Toplam 4 gün)

⏰ 9:30-16:00 (toplam 30 saat)

📍 Elite World İstanbul Hotel

 

👉🏻 Meridyenleri, bedenimiz  üzerinde görünmez boru hatları olarak düşünebiliriz. Geleneksel Çin Tıbbı’na göre her biri bedenin akışından sorumlu 12 ana meridyen mevcuttur. Herhangi birinin üzerindeki tıkanıklık ya da kopukluk bağlantılı olduğu organ ile alakalı fiziksel ya da zihinsel hastalıklara neden olur. Meridyen hatları boyunca akupunktur ya da masaj yaptırılabilir. Ancak bunlar teknik bilgidir ve tecrübeli bir meridyen uzmanı ile çalışabilir. Ya da siz her fırsat bulduğunuzda bedeninizde ellerinizi dolaştırıp, acı hissettiğiniz noktada durup, orayı ovuşturabilirsiniz.

 

EĞİTİM KAPSAMI:

 

✅ Tüm çakraların ve enerji hatlarının boruları olan Meridyenler, kişinin fiziksel ve duygusal olarak etkilendiği ve dünyada son dönemlerde bilim çevresinde piramitin en üstünde olan bir sistemin etkilerini ortadan kaldırmak amacıyla keşfedilmiş önemli bir uygulamadır.

 

✅ Hangi meridyenin hangi saatlerde aktif olduğu, organlarla alakası, olası hastalık belirtileri, duygusunun ne olduğunu aktarmayı amaçlayan bu eğitimle, sizler de hem kendi meridyenler üzerine hem de başkaları üzerine uygulayabileceksiniz.

 

✅ Bu uygulamada, eğitime katılan tüm arkadaşlara profesyonel uygulama teknikleri, enerji uygulama çalışmaları,

Çin’de uygulanan geliştirilmiş cihazın uygulanması, kullanılan gümüş eldivenlerin etkileri detaylı olarak aktarılıp çalışmalar yapılacaktır.

 

🎓 Eğitimin süresi 4 gün olup, profesyonel olarak ilgilenecek olan arkadaşların bu eğitimin haricinde devam etmeleri durumunda Çin’deki Akademi’den uluslararası sertifikasyon verilecektir.

 

🌟 Eğitimimize ek olarak Elite World İstanbul Hotel’de aşağıdaki hizmetler dahildir:

  • Günde 2 kez coffee break servisi
  • Set Menü Öğle yemeği + 1 adet meşrubat

 (40 kişi ve üzeri için açık büfe servis edilecektir.)

 

➡️ Ulaşım:

– Katılımcılarımızın kendi imkanları ile olacaktır.

– Buluşma noktası Elite World İstanbul Hotel’dir.

 

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻 https://forms.gle/Qv7RRftfvKJXf6aN8 

MERİDYENLER