fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

700,00

Kozmik Denge Arayışı: Kutbiyetin Anlamı ve Bais Olmanın Ötesindeki Yolculuk

700,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

700,00

Kozmik Denge Arayışı: Kutbiyetin Anlamı ve Bais Olmanın Ötesindeki Yolculuk

700,00

Kozmik Denge Arayışı: Kutbiyetin Anlamı ve Bais Olmanın Ötesindeki Yolculuk

📢 “Kozmik Denge Arayışı: Kutbiyetin Anlamı ve Bais Olmanın Ötesindeki Yolculuk” semineri ile Sır Katibi Alina Azim, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Varoluş ve kozmoz ile ilgili ezber bozan gerçekleri keşfetmek için metafizik deneyimsel sırların paylaşılacağı seminerimizdeki yerinizi ayırtın!

📆 14 Mart 2024
⏰ 20:00-22:00
📍Ezber Bozan Akademi ZOOM

SEMİNER KAPSAMI:
✅ “Her zaman derim ağaç ol. Kum tanesi ol, yeni doğmuş bebek ol, ölmek üzere olan bir teyze ol, karınca ol Süleyman’ın konuştuğu… Kedi, köpek ol. Ne istiyorsan onu ol. Bakalım ne göreceksin? Hadi git Cin Matrix’ine, bir de cinlerin gözüyle bir bak ne görüyorsun Matrix’te? Bambaşka şeyler görürsün…
Eğer sen, ruhla beden varlığını ayırabilen nötr bir varlık olabilirsen bu da acıdan geçmeden de varılmaz. Öyle bir iki zikirle ya da eğitimle de olmaz. O seviyeye geldiğin zaman beden hapishanesinden ruh varlığın çıkar. Ondan sonra da o ruh varlığı olarak nereye gideceğini kontrol edebilirsin. Eğer haritalamayı ve frekans ayarlarını biliyorsan belki başka matrikslere gidersin, belki başka paralellere gidersin.
Belki üst, alt boyutlarda dolaşır. Kedi olarak da görebilirsin bu Matrix’i… Veya 5B. boyuttaki bir varlık olarak da Atlantis benzeri bir 5B. boyut matriksini de görebilirsin. Yani bu senin ruh varlığı olarak yaşama becerine bağlı…
Ruh Allah’tandır. Sonsuzluk yolcusu. Burada bu matrixlerde beden bulmayı daha doğrusu her şeyi yaratan bir olan Allah kendi mekanlarında kendinden kendine deneyim yapmayı diliyor. Nedir mekanları?
Tüm Rahman yani illüzyonik tüm alemler, mekanlar, bedenler, akaşik kayıt dediğimiz yerde kendini deneyimliyor sürekli olarak… Yani bu sanal yazılım dünyadaki insan ruhlarını manipüle etmek üzere daha doğrusu bu gibi yasalar üzerine çalışan ve bunun adı Kutbiyet dersi.
Dağlara, taşlara, denizlere emaneti verdik. Hiçbiri kabul etmedi, insan kabul etti. Çünkü insan zalimdir. Diyen ayetteki emanet ne?
Ahzab Suresi (33.Sure) 72.Ayet
Kutbiyet…
İyi ve kötünün dansı… Ve bundan alınan dersler ve sonuçlar…
Ancak bu iyi, kötü derslerini yaşar iken sen burada iblisin hak ediş aldığı ve yemin ettiği kıyamete kadar manipüle edeceğim insan ruhlarını dediği bir Matrix’e kendi rızanla geldin, bedenlendin, ruh varlığı olarak. Niçin bu kadar zor bir Matrix’desin?
-Sır Katibi Alina Azim
✅ Ölmeden önce ölmek nedir?
✅ Bais olmak nedir?
✅ Nötrde olan kimdir?
✅ Bu iyi, kötü olma kurgu oyununun sırrı nedir?
✅ Soru-Cevap

💻 Seminerin yayın kaydı ve ek dokümanlar (pdf) katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻https://forms.gle/gU434fHR9SgKmsUDA