fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

500,00

Kadim Sırlar Öğretisi ve İnsan Mucizesi (Annem, Babam ve Ben)

500,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

500,00

Kadim Sırlar Öğretisi ve İnsan Mucizesi (Annem, Babam ve Ben)

500,00

Kadim Sırlar Öğretisi ve İnsan Mucizesi (Annem, Babam ve Ben)

📢 “Kadim Sırlar Öğretisi ve İnsan Mucizesi (Annem, Babam ve Ben)” semineri ile Şifa ve Bireysel Gelişim Koçu Zasge, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

 

Kendi içinizde yolculuk ederek insanın mucizesini keşfetmek için seminerimize katılın!

 

📆 28 Temmuz 2023

⏰ 20:00-24:00

📍Ezber Bozan Akademi ZOOM 

 

  • Bilince sahip olmayan her frekans ne kadar yüksek olursa olsun, atıl bir potansiyelden ibarettir. 
  • Frekansa bilinci, gözlemci ve eylemci katar.
  • Kadim Sır bize öncellerimizden devrolan bilgi kilitlerinde konuşlanır. 

 

SEMİNER KAPSAMI:

✅ Her birimiz aslında bir sinerjik frekanstan ibaretiz

👉🏻 Var olan her şey belli bir dokusu, kokusu, rengi, tınısı ve tadı olan frekanstan ibarettir. Her frekans hareket etmek ve işlevsellik kazanmak için bir bilincin kendisini yönlendirmesine gerek duyar. Atalarımızdan aktarılanlar da dahil bilinçsiz hiçbir parçamız yoktur. Her parça kendi bilincini bütüne katar ve yeni birey böylece ortaya çıkar. 

👉🏻 Dünyevi bilincimizi oluşturan ana bilinçlerin bazıları açık ve bazıları kilitlidir. Dünyaya o kilitli bilinçlerin etkisiyle neler yapabileceğimizi görmeye geliyoruz. Potansiyelimize ulaşmakta anne ve babamızdan gelen kilitleri tanımak ve uygun şekilde açmak son derece önemlidir. 

👉🏻 Anne kilitlerimizi tanımak hayatı daha çok kavramaya ve hayat tarafından daha çok kapsanmaya yöneltir. Baba bilincimizin potansiyel katkısı, annemizden aldığımız hayatın içinde daha sağlam kalabilmektir. Anne zemindir baba o zeminde en sağlam şekilde tutunmamızı ve gelişmeyi sağlayan dayanak. Baba bilincimizin kilitlerini açtıkça henüz ulaşamadığımız alanlarda gizli, bireyselliğimiz ve belki insanlık açısından bile yeni veriler ediniriz. Böylece, atadan aldıklarımızı kendi edindiklerimizle harmanlayıp geliştiririz. 

👉🏻 Bu bir hak olduğu kadar Yaratıcı Kaynak tarafından üzerimize aktarılmış önemli ve çok değerli bir görevdir. Allah bize güvenmiştir ki hak ediş sağlamış ve onu geliştirmekle görevlendirmiştir. Görevi yerine getirmek inziva/analiz, yeniden işleme/sentez, kışkırtıcı unsurların arasına tekrar karışma ve uygulayarak geliştirme ve yaygınlaştırmayı gerektirir. Okuduğunuzu anlamak, anladığınızı kavramak, kavradığınızı geliştirmek bu durumun en bilinen yansımasıdır. 

✅ Sinerjik frekans alanımızın ana unsurları

👉🏻 Bu görevi yerine getirmek için kendi sinerjik alanımızı iyi tanımalıyız. Sahip olduğumuz çoklu bilinçler bizlere öncelikle anne ve babamızdan aktarılır. Her birey %50 annesinden ve %50 babasından gelir. Kromozomlarımız da birer kendi çoklu bilincine sahip frekanstan ibarettir. Anneden aldıklarımız babadan aldıklarımızdan biraz daha etkilidir çünkü… 

👉🏻 Doğuştan aldığımız bu iki yüzde ellilik parçadan oluşan birey daha doğuştan yüzde yüzlük bir başka tam parçadır. Bu tamlığa rağmen onu geliştirmek ve daha da yüksek bilinç seviyesine taşımaksa bize hayatı veren anne babamıza ve daha da önemlisi bizzat Allah’a olan borcumuzdur.

✅ Yaşamda bu potansiyeli kavramak

👉🏻 Her birimizin öz hayatımız üzerinde hakkımız var. Bu hak her birimize onu doğru ve en yüksek bilincimize uygun şekilde yaşama görevi de getiriyor. Peki, hayatı doğru yaşamak nedir? Doğru yaşamanın söz konusu potansiyelimizi uygun şekilde geliştirmemiz açısından katkısı nedir? Bu potansiyeli görmek ve geliştirmek için neleri, nasıl yapabiliriz? Yukarıdaki çünkü ve bu potansiyeli kavramak için sizleri aramızda görmeyi bekliyoruz. 

✅ Ön konuşma sonrası uygulamalı soru cevaptan oluşan canlı yayında bilgisel. Evet sorduğunuz sorulardan yola çıkarak anında kendi yanıtlarınıza ulaşmanız için çok sayıda egzersiz hazırladık. Katılınca sadece dinlemeyecek aynı zamanda kendi içinizde yolculuk da edebileceksiniz.

 

💻 Seminerin yayın kaydı katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

 

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻https://forms.gle/nk17n7GkQreXE8ZLA