fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

1.750,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

1.750,00

Kaderimizin Kodu Esmalar: Esmaü-l Hüsna Hazinesi

📢 “Kaderimizin Kodu Esmalar: Esmaü-l Hüsna Hazinesi” eğitimi ile Muhakkik (Araştırmacı) Mehmet Genç, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Esmanızı biliyor musunuz? İlahi isim ve sıfatların derin anlamlarındaki sırları keşfederek etken-edilgen esmalarınızı nasıl bulabileceğinizi öğrenmek ve Allah’ın hikmeti ile yaşamınıza mana katmak için eğitimimize katılın!

📆 12-19 Mart 2024
⏰ 21:00-24:00
📍 Ezber Bozan Akademi ZOOM

EĞİTİM KAPSAMI:
✅ İlahi isimler, Allah’ın kuvvet ve kudretlerinin ayırt edilmesi içindir. Bu kuvvet ve kudretlerine melekler diyor.
✅ İlahi isimlerin aslı Allah’ın kuvvet ve kudretleridir. Onları aleme ve insana istidat olarak vermiştir. Ancak bunlar bilkuvve (batın, potansiyel) olarak mevcutturlar.
✅ Ne vakit ki alem denilen somut zuhur mertebesinde ortaya çıkarlar, bu takdirde bilfiil (Zahir, aktüel) varlıklara dönüşürler. Gizli Hazine, batından zahire çıkarak suret kazanır. İnsanın aydınlanması ve özgürleşmesi budur!.. Yetilerini yetkinleştirmesi.
✅ Dominant (etken) esmasını bulup bilmek (Rabbini bilmek) resesif (edilgen) olan esmalarını yönetmek insanın en büyük sorunudur.
✅ Etken (dominant) esmasını bularak edilgen esmalarını yönetmesi yaşamın ana kilidini bulmaktır. Buna “Rabbini bilmek” deniyor.
✅ Bu sohbetin gayesi, insanın “Dominant Esmasını” bulma çabasına katkı sağlamaktır.
✅ Soru-Cevap

💻 Eğitimin yayın kaydı ve ek dokümanlar (pdf) katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻 https://forms.gle/fv5P2aPHBHTY2V5m9

Kaderimizin Kodu Esmalar: Esmaü-l Hüsna Hazinesi