fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

700,00

Kabala’nın Gözüyle Karşı Cinsle İlişkiler Atölyesi

700,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

700,00

Kabala’nın Gözüyle Karşı Cinsle İlişkiler Atölyesi

700,00

Kabala’nın Gözüyle Karşı Cinsle İlişkiler Atölyesi

📢 “Kabala’nın Gözüyle Karşı Cinsle İlişkiler Atölyesi” ile Kişisel Gelişim Eğitmeni Sami Şarhon, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

 

📆 1 Ağustos 2023

⏰ 20:30-23:30

📍Ezber Bozan Akademi ZOOM 

 

1 Ağustos Salı gecesi İstanbul saati ile 21:31’de Zodyak’ın Aslan-Kova burcu ekseninde Dolunay gerçekleşiyor. Güneş Aslan burcunda ilerleyişine devam ederken Kova burcundaki Ay ile tam karşılıklı bir konuma geliyorlar. Dolunaylarda Ay, Güneş’ten almış olduğu ışığı en güçlü bir şekilde yansıtır. 

 

Kabala; “Av” ayı olarak adlandırdığı astrolojik takvimdeki Aslan Ay’ının 15. Gününü yılın en önemli iki gününden biri olduğunu söyler. Bu Dolunay gecesi ve günü “Tu Be’Av” olarak adlandırılır. Sevgi ve Eş Ruhlar’ın günü olarak da bilinir.

 

🌟 Derin bir kabalistik dolunay semineri ve meditasyonu için yılın bu çok önemli akşamında gerçekleştireceğimiz Eş Ruhlar ve İlişkiler temalı atölyemize katılın!

 

ATÖLYE KAPSAMI:

✅ Bu atölyede birkaç bin yıldır Kabalistik takvime göre ve bu Dolunay’a ve bu güne niye Sevgi’nin ve Eş Ruhlar’ın günü dendiğini ve asırlar boyunca bu gecenin ve günün niye adeta bir bayram coşkusuyla kutlandığının gizemlerini ve günün ardındaki göksel sırları araştırıp açığa çıkaracağız.

 

✅ Konu Sevgi ve Eş Ruhlar olunca, bu atölyemizde Eril’i ve Dişil’i, Sevgiyi, Eş Ruhları ve en önemlisi karşı cinsle ilişkileri konuşacağız. Hepimizin en zorlandığı konuların başında yer alan “Karşı Cinsle İlişkiler” konusuna Kabalistik bir bakış açısıyla yaklaşarak onu derinlemesine inceleyerek, tatmin edici bir ilişkiye kavuşmak ve Eş Ruhumuzla karşılaşabilmek için bu Kadim öğretinin bu konudaki binlerce yıllık sırlarını ve önerilerini anlamaya çalışacağız. Böylece karşı cinsle ilişkiler konusunda kendimizi adeta yeniden yaratabileceğiz.

 

✅ Bu çok önemli Dolunay, tüm ilişkilerimizi ve ilişkilerdeki her şeyi yeniden gözden geçirme, kendimize bu seminerde göreceğimiz şeylerle ilgili soruları sorma ve ardından da değişmeye başlama zamanıdır. Bütün bu bilgilerin ışığında bizler bu güçlü Dolunay ve Tu Be’Av gecesinde günün enerjilerinin de yardımıyla Kabalistik derin bir çalışma ve ardından da tüm Kabala çalışmalarımızda olduğu gibi son bölümünde gökyüzünden alacağımız güçlü rehberliğin de yardımıyla, güçlü bir Kabalistik meditasyon gerçekleştirmek için uzun bir aradan sonra yine bir araya geliyoruz. 

 

✅ Soru-cevap

 

💻 Atölyenin yayın kaydı katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

 

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻https://forms.gle/zrTfRskJ4HWZ8KUQ6