fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

300,001.000,00

Groove Dans İle Özgürleş

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

300,001.000,00

Groove Dans İle Özgürleş

Groove Dans İle Özgürleş

📢 “Groove Dans İle Özgürleş” atölyesi ile Bilişsel Davranışçı Hipnoterapist, Farkındalık ve Sanat Tabanlı Terapist, Yazar ve Groove Dansı Eğitmeni Meltem Arıkan, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Sınırlarınızı aşabileceğinize inanın! Özgürce dans ederek kendi içsel ritminizi keşfetmek için atölyemize katılın!

📆 3-10-17-24 Nisan 2024 (her çarşamba)
⏰ 20:30-21:45
📍 Ezber Bozan Akademi ZOOM

ATÖLYE KAPSAMI:
✅ Hareket edebiliyorsanız, Groove yapabilirsiniz. Groove dansı, doğal ve akıcı hareketlerle bedenin müzikle buluştuğu bir dans türüdür. Katılımcılar, kendi içsel ritimlerini keşfederken özgürce dans ederler. Groove, bedeninizi ifade etmenize, stresten arınmanıza ve ruhunuzu beslemenize yardımcı olur. Aynı zamanda, bedenin esnekliğini artırır, kasları güçlendirir ve koordinasyonu geliştirir. Groove dansı, mutluluğu artırır, ruhsal ve duygusal iyileşmeyi destekler ve genel olarak sağlığı ve refahı teşvik eder.
✅ Groove, her yaş grubundan, her beden tipinden dans geçmişiniz olsun ya da olmasın herkes için uygundur. Dans etmek isteyenler, bedenlerini özgürce ifade etmek ve içsel ritimlerini keşfetmek için Groove’a katılabilir. Ayrıca, daha nazik ve hafif bir egzersiz arayanlar için de idealdir. Groove, beden ve ruh arasındaki dengeyi sağlayarak stresi azaltır, mutluluğu artırır ve genel sağlığı iyileştirir.
✅ Dans edebileceklerine inanmayanlarla da bu deneyimimi paylaşmak istiyorum. Çünkü bizler yürümeden önce dans etmeyi öğreniyoruz sonra da bunu unutuyoruz. Groove dansa katılırsanız bedeniniz size dans edebildiğinizi hatırlatacaktır.
✅ Yaşım geçti demeyin çünkü kalbiniz genç ise Groove’a katılabilirsiniz. Genç Kalp, bir Groove felsefesidir çünkü bedeninizi eğlenceli, keyifli, stressiz ve rahatlatıcı bir şekilde hareket ettirmeyi benimser.
✅ Daha nazik, daha hafif bir egzersiz isteyenler için özel olarak tasarlanmış ve ilk deneyimden itibaren seveceğiniz bir aktivitedir.
✅ Ben bir Groove rehberiyim çünkü bu gerçekten sihirli bir şey. Groove, iyi hissetmenize yardımcı olur ve size mutluluk, sağlık ve özgüven getirir. En önemlisi ise, Groove, vücudunuzla doğrudan işbirliği yapmayı öğreten otantik bir dans deneyimi yaratır. Öğrenmesi kolay, eğlenceli, basit ve etkileşimli bir aktivitedir. Yaşınız veya kilonuz, daha önce dans edip etmemenizin hiçbir önemi yok. Groove dans deneyiminde yanlış yapamazsınız. “Dans ettiğinizde, kendi bedeninizle aşk yaşarsınız ve yetenek olarak düşünülen şey, aslında kendi bedeninizle doğrudan işbirliği yapmaktan başka bir şey değildir.” -Meltem Arıkan

💻 Atölyenin yayın kaydı katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

👉 Atölye kapsamındaki 4 oturumun hepsine veya sadece dilediğiniz oturuma kayıt yaptırabilirsiniz.
🎁 4 oturuma da kayıt yaptırmak isteyen katılımcılarımız için katılım ücretinde indirim uygulanacaktır.

Bir oturum için katılım ücreti: 300 TL
Dört oturum için indirimli toplam katılım ücreti: 1.000 TL

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻 https://forms.gle/so6eoBAF86iQzGAF8