fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

1.400,00

Epigenetik Aktarımlar ve Kader Planı

1.400,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

1.400,00

Epigenetik Aktarımlar ve Kader Planı

1.400,00

Epigenetik Aktarımlar ve Kader Planı

📢 “Epigenetik Aktarımlar ve Kader Planı” eğitimi ile Regresyon Terapisti ve Ufoloji Uzmanı Seray Arsal, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Hayatınızı pozitif dönüştürecek bir bilinç yolculuğuna hazır olun! Epigenetik aktarımların kaderinizi nasıl etkilediğini öğrenerek geçmişten gelen kalıpları kırmak ve geleceğinizi özgürce nasıl şekillendirebileceğinizi keşfetmek için eğitimimize katılın!

📆 21-22-28-29 Ağustos 2024
⏰ 21:00-23:00
📍Ezber Bozan Akademi ZOOM

🎁 Erken Kayıt Avantajı!
✔ Erken kayıt döneminde kaydını tamamlayan katılımcılarımıza özel, %10 indirim sunulacaktır.
⏳ Erken kayıt fırsatı için son gün, 15 Mayıs 2024!

🌟 Eğer, tekrar eden rüyalar görüyorsanız, rüyalarınızda hiç gitmediğiniz yerleri görüyor ve oraları tanıyor hissediyorsanız, ailenizde aynı kader döngüleri yaşanıyorsa ve/veya sizin kendi yaşamınızda içinden çıkamadığınız döngüler yaşıyorsanız, sebepsiz korkularınız var ise, sık sık karabasan durumları yaşıyorsanız, inanç sisteminizi sorgulamaya başladıysanız, artık evrenin size gönderdiği mesajları görebiliyorsanız bu seminere katılarak, kafanızda oluşan tüm soru ve durumlara yanıt alabilirsiniz. Bu eğitimin sizlerde yaratacağı farkındalık durumu sayesinde olaylara daha farklı bir pencereden bakarak, nasıl değişim yaşayabileceğiniz konusunda daha aydınlık bilgilere sahip olabileceksiniz.

Bu eğitimde sizlere, bugün bu bedeninizle yaşadığınız bu kıymetli anınızın, sadece bugün verdiğiniz kararlar sonucunda şekillenmediğini, aslında hikayemizin geçmişinin çok daha eski ve derin olduğunu ve beslendiği kolların bildiğimizden veya tahmin ettiğimizden çok daha fazla ve etkili olduğunu anlatacağım. ‘Dün’ümüz, bugünümüzü şekillendiriyor ama ‘dün’ümüz, ne kadar geriye gidiyor?
-Seray Arsal

EĞİTİM KAPSAMI:
✅ Regresyon nedir?
✅ Geçmiş yaşamlar
✅ Epigenetik aktarım
✅ Anne karnı ve erken çocukluk
✅ Travma sonucu unutulmuş anılar ve/veya temaslar (karabasan, musallat olmalar veya dünya dışı temaslar)
✅ Soru-Cevap

💻 Eğitimin yayın kaydı ve ek dokümanlar (pdf) katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻 https://forms.gle/YwNGGSbokzcTtaVr5