fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

400,00

Bir Dervişin Yolculuğu / Ben’e Uyanmak Ben’i Aşmak

400,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

400,00

Bir Dervişin Yolculuğu / Ben’e Uyanmak Ben’i Aşmak

400,00

Bir Dervişin Yolculuğu / Ben’e Uyanmak Ben’i Aşmak

 

📢 “Bir Dervişin Yolculuğu / Ben’e Uyanmak Ben’i Aşmak” semineri ile The One: New Evolution Grubunun Kurucusu Emre Günerken, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

 

İçinizdeki gerçek insanla tanışmak ve eski hikayenizi aşıp yenisine yer açmanızı sağlayacak referans noktalarını uygulamalı olarak keşfetmek için seminerimize katılın!

 

📆 6 Mayıs 2023

⏰ 21:00-24:00

📍 Ezber Bozan Akademi ZOOM 

 

“İçindeki gerçek insana, kendini gerçekleştirmiş insana ulaşmak için adım atma niyetinde olan herkes ilk adımları atarken bir referans noktasına ihtiyaç duyabilir. Bu seminerlerde bu referans noktalarını bir nevi deniz fenerlerimizi keşfedeceğiz. 

Bu seminerin tek bir amacı vardır; An’da olmak ve inisiyasyon (başlatma) sürecini gözlemlemek. Kelime anlamıyla inisiyasyon süreci, eski hikayemizi aşmak ve yenisine yer açmaktır. Dinamik, heyecanlı, keşif dolu bir yolculukla gözlerimizi bambaşka bir gerçekliğe açacağız.

Bu kapsamda verilecek bilgiler dinamik bir şekilde hem grupla hem yaşamla birlikte değiştiğinden ötürü ardışık olarak bile katılım sağlansa iki adet aynı başlıklı seminerde bambaşka konulara değinilebilir ve bu nedenle konseptler belirli olsa da bir seminere birden çok kere katılınarak bu konularda daha da derinleşmek mümkündür.

Ruhsal gelişim süreci lineer bir yapılanma sergilemek yerine hem aynı hem farklı noktalardan açılan sonsuz sayıda deneyimlerden etkilenen bir yolculuktur. Bu nedenle seminerleri veya eğitim inzivalarını sırasıyla almanız veya her seminer veya eğitim inzivasını sadece bir kere almanız gerekli diye bir kural yoktur. Aynı konuda derinleşmek için aynı eğitim başlıklarını içeren inzivalara ve seminerlere birden fazla kere katılabileceğiniz gibi istediğiniz eğitime de ilk eğitim olarak veya bir sefer için katılmanız da mümkündür. 

Eğitim inzivaları içerisinde öğretilecek bütün teknikler ve bilgiler gizli ve paylaşıma kapalıdır.”

-Emre Günerken

 

SEMİNER KAPSAMI:

✅ Uyanış

✅ Bir ben var benden içeri

✅ Materyal dünya ilizyonu 

✅ Evrensel enerji ve enerjetik bağlantılar, çakralar

✅ 1-7 Nefes Tekniği

✅ Fiziksel evrene bağlantı egzersizi

✅ Meditasyon

✅ Soru-Cevap

 

💻 Seminerin yayın kaydı katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

 

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻 https://forms.gle/QR41pbyH8XKFJUxS8