fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

Bilinçaltını Dönüştür: Theta Healing Mucizesi

📢 “Bilinçaltını Dönüştür: Theta Healing Mucizesi” ücretsiz semineri ile Uluslararası Theta Healing Eğitmeni ve Bilinçaltı Dönüşüm Uzmanı Ceyhan Balaban, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Ücretsiz Thetahealing mucizesine tanıklık etmek ister misiniz? Hayatınızda dönüşümü, değişimi nasıl yaratabileceğinizi ve zihninizi nasıl yönetebileceğinizi keşfetmek için ücretsiz seminerimize davetlisiniz!

📆 23 Mayıs 2024
⏰ 21:00-23:00
📍Ezber Bozan Akademi ZOOM

SEMİNER KAPSAMI:
✅ Seminerde bilinçaltı dönüşümünün teknik ile nasıl yaptığımızı anda kişiler üzerinde yapacak ve dönüştüğünü kas testi ile göreceğiz. Katılımcılar; mucizevi bir şekilde çok kolay ve kalıcı bir şekilde bilinçaltımız negatif programı zihinde iptal edip pozitif inancı nasıl kodlayacağımızı anlayacak. Bunu yapabilme tekniğinin detaylarını öğrenecek ve bunu hayatının her alanında nasıl kullanabileceğini anlayacak. Eğitimin detayları 3 modül tanıtılacak. -Ceyhan Balaban

🎁 Katılımcılar içinden 1 kişiye Thetahealing seansı hediye edilecektir.

👉 Seminerimiz ücretsiz olup, katılım formunu dolduran herkese açıktır.

👉 KATILIM FORMU: https://forms.gle/jXzDcnCHiGaH3RwG7

👉Katılım formunu doldurduğunuzda, eğitim günü zoom katılım bilgilerini mail üzerinden ileteceğiz. Lütfen formu doldururken e-posta adresinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

📲 Ezber Bozan Akademi Whatsapp Bilgi Hattı: +90 538 726 34 00