fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

Atatürk’ün Türk Tarih Tezi

📢 “Atatürk’ün Türk Tarih Tezi” ücretsiz semineri ile Yazar Baran Aydın, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Ücretsiz seminerimize davetlisiniz!

📆 1 Temmuz 2024
⏰ 21:00-23:00
📍Ezber Bozan Akademi ZOOM

👉 Türk Tarih Tezi, Yüce Atatürk tarafından özünü unutan bir millete, kendi köklerini döneminin şartlarına uygun olarak bilimsel bir dille yeniden hatırlatılmasıdır.

🌟 Yüce Atatürk tarafından 1928 yılından itibaren adım adım geliştirilip, 1930 yılından itibaren ise bilimsel bir dille sunumu yapılan ve 1937 yılına kadar ise dünya kültüründeki tüm kaynaklarla zenginleştirilerek mütekamil bir hale gelen, üstelik Türk eğitim sisteminin ana unsuru olan Türk Tarih Tezi’nin kadim Türk kültüründeki izlerini kaynakları ile öğrenmek istiyorsanız, Türk Tarih Tezini bir bütün haline getiren dil, din ve coğrafya alanına ait alt tezlerin neler olduğunu belgeleriyle öğrenmek istiyorsanız bu seminere katılmalısınız. Daha da önemlisi Türk Tarih Tezi’nin dil alanına ait saç ayağı olan Güneş Dil Teorisinin mitolojik çağdan başlayarak 11, 14, 16, 19 ve 20. yüzyıllardaki Türk tasavvuf metinlerindeki izlerini, Türk Tarih Tezi’nin din alanına ait saç ayağı olan Türk’ün Milli Dininin ne anlama geldiğinin belgelerini ve Türk Tarih Tezinin coğrafya alanına ait alt tezi olan Göç Yolları Haritasının kadim Türk kültüründeki izlerini belge ve bilgileri ile öğrenmek istiyorsanız, bu seminere mutlaka katılmalısınız… Bu seminere katılanlar Yüce Atatürk önderliğinde geliştirilen Türk Tarih Tezi’nin döneminin şartları gereği olarak sunulmadığını, tam tersine Türk kültüründe zaten var olan kadim bilgilerin, Atatürk’ün çağına uygun olarak bilimsel bir dille tekrar Türk Milletine hatırlatıldığını, yani Türk Milletine kendi öz bilgilerinin bilimsel bir dille sunulduğunu belge ve bilgileriyle öğreneceklerdir.

SEMİNER KAPSAMI:
✅ Odin’den Ahmet Yesevi’ye, Kaygusuz Abdal’dan Bursalı İsmail Hakkı Bursevi’ye, Mehmet Bey’den Atatürk’e uzanan Güneş Dil Teorisi’nin kadim izleri nelerdir?
✅ Atatürk’ün Göç Yolları Haritasının Sırrı: Turkland, Kambala, Asgard
✅ Atatürk’ün Dine Bakışı: Türk Bilgeliğinden Melamiliğe Tabiat Dini

🎁 Seminerimiz ücretsiz olup, katılım formunu dolduran herkese açıktır.

👉 KATILIM FORMU: https://forms.gle/Q5WHFAqLVornWPpu9

👉Katılım formunu doldurduğunuzda, eğitim günü zoom katılım bilgilerini mail üzerinden ileteceğiz. Lütfen formu doldururken e-posta adresinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

📲 Ezber Bozan Akademi Whatsapp Bilgi Hattı: +90 538 726 34 00