fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

380,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

380,00

Atalardan Gelen Para Blokajlarından Arınma

📢 “Atalardan Gelen Para Blokajlarından Arınma” atölyesi ile Holistik Kadim Şifa Eğitmeni – KAM Börteçine Burçin Atbaş, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Kendinize izin verin, hayal edin… Kendinizi yükseltip onurlandırarak tüm borç ve harcamalarınızı rahatlıkla ödeme gücünüz olduğunu keşfetmek için atölyemize katılın!

📆 2 Mart 2024
⏰ 21:00-23:00
📍Ezber Bozan Akademi ZOOM

ATÖLYE KAPSAMI:
✅ İnsan hayatının tarifi 23 bölümlük kitap gibidir ve bu 23 bölüme kromozom adı verilir. Annemizden tam bir set ve babamızdan tam bir set alarak genlerden oluşan kitabımızın her bir bölümünde atalardan gelen bir çok hikaye var. Bunlar tüm yaşam zamanlarının titreşimsel kaydını aşılayarak Ruh DNA’mızın ve Genetik DNA’mızın etkisiyle birleşir. Kendimizin Ruh DNA yönü ile daha fazla bağlantıya girdikçe artık atalarımızdan aldığımız Genetik DNA tarafından yönetilmeden genlerimizin programlamasını aşabiliriz. Yazılımımızı yeniden formatlayabiliriz. Kitabınızın 23 bölümünün bazılarına yeni kelimeler ve yeni paragraflar ekleyerek yeniden biçimlendirmeniz mümkün!
✅ Bu atölye çalışmasından itibaren, dilediğiniz her şey olma, yapma ve sahip olma potansiyelinizi yeniden kucaklayabilir ve her zaman bolluğu, bereketi ve finansal özgürlüğü kendinize yaşatabilirsiniz.
✅ Bu atölye çalışması ile önce kendinize yatırım yapacak ve karşılığını aldığınızdan emin olacaksınız. -Börteçine Burçin Atbaş
✅ Soru-cevap

💻 Atölyenin yayın kaydı katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻https://forms.gle/hXbBNDafLM3YNnWLA

Atalardan Gelen Para Blokajlarından Arınma