fbpx

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

1.800,00

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

1.800,00

Wiccan Öğretileri ve Ritüelleri

📢 “Wiccan Öğretileri ve Ritüelleri” eğitimi ile Psişik Regresyon ve Enerji Terapisti Hasina Koç, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Başkalarını ve kendinizi iyileştirmek için etrafınızdaki taşların, mumların, bitki ve ağaçların enerjilerini kullanarak içinizdeki sihrin gücünü ortaya çıkarmak için eğitimimize katılın!

📆 16 Mart 2024
⏰ 21:00-24:00
📍 Ezber Bozan Akademi ZOOM

🌟 RUHUMUN DERİNLİKLERİNDE PARILDAYAN IŞIĞIM ELİMDEKİ BU MUMUN İÇİNE GİR VE BENİ GERÇEK OLMAYAN BİR BENLİĞE BAĞLAYAN TÜM ETKİLERDEN KURTAR. BENİM BENLİĞİMİ GÖSTEREN GERÇEK PARLAK IŞIĞIMI SERBEST BIRAK. HER EYLEMİM İNSANLIĞIN VE DOĞANIN İYİLİĞİ İÇİN OLSUN. DÜNYAYA UYUM GETİRSİN. HUZUR DENGE BİLGELİK VE BARIŞLA IŞIĞIM PARLASIN. YOLUMDA YÜRÜRKEN NEŞE VE DENGE YARATAYIM. DOKUNDUĞUM HER HAYAT NEŞE VE HUZURLA DOLSUN. ACIYI İYİLEŞTİREYİM, ÖFKEYİ YATIŞTIRAYIM. -Hasina Koç

EĞİTİM KAPSAMI:
✅ SHAMANIC WİTCHCRAFT
✅ Hayatı kolaylaştıran sihirli formüller
✅ Shamanic Wiccan öğretilerinde ritüel nedir?
✔ Ritüeller belli düzenler, frekanslar ve enerjiler kullanarak hayatımıza şekil veren, mutlu ve güvende hissettiren günlük hayatımızın bir parçası olan törenlerdir.
Binlerce yıldır anlam yüklenen sözler veya objeler ile frekans güçlendirilip sihir dediğimiz enerji alanı oluşturulur ve yaşama dahil edilir.
✅ Hangi bitki tütsüsüyle hangi ritüel yapılır?
✅ Hangi çiçekle aşkı ya da bolluğu hayatımıza davet ederiz?
✅ Hangi kokular, hangi yağlar ne için kullanılır?
✅ Şifa
✅ Aşk
✅ Bereket
✅ Pozitifi güçlendirme
✅ Enerji alanını koruma ve çember kurma ritüellerini öğreneceksiniz.
✅ Başkalarını ve kendinizi iyileştirmek için etrafınızdaki taşların, mumların, bitki ve ağaçların enerjilerini kullanarak, içinizdeki sihrin gücünü ortaya çıkarmak için asla geç değil. Kendi gücünüzü keşfedip kabul edeceğiniz bu eğitimle enerji alanınızı daha da çok güçlendireceksiniz.
✅ Soru-Cevap

💻 Eğitimin yayın kaydı ve ek dokümanlar (pdf) katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻 https://forms.gle/SrFj5YvgH3fFFgYK7

Wiccan Öğretileri ve Ritüelleri