Duru His Evrensel Enerji Kalben ve Aklen İdrak Yolları Atölyesi

“Duru His Evrensel Enerji Kalben ve Aklen İdrak Yolları Atölyesi” ile Bioenerjist ve Spiritüel Danışman Şıvga Gerez, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Derin meditasyon ile enerji bedeninizi ve çevrenizi negatif enerjilerden koruma ve arındırma yöntemlerini öğrenmek ve deneyimlemek için atölyemizdeki yerinizi ayırtın! Kendi varlığınızda evrensel boyuta temas ederek değişim ve dönüşümünüzü başlatın!

5 Mart 2022

⏰ 15:00-17:00

Ezber Bozan Akademi ZOOM

✅ Hayatınızı sabote eden her şeye nokta koyma ve bir son deme vakti! Bu sonla beraber eski kişiliğinizin yükünden özgürleşecek ve bunu son derece huzurlu bir ortamda konuşarak bazen de sadece gözlerinizi kapatarak yapabilmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Sessiz çözüm yani bedenin kendini bırakıp huzurlu bir şekilde kendini dinleyebilmesi, kendi kendini temizleyebilmesi büyük bir güçtür. Aynı anda şifa sistemiyle beraber hiçbir şekilde hiçbir şeyle uğraşmadan arınma, huzura erişme, aklen ve ruhen canlı canlı bunu yaşayabilme ve bununla beraber bedenin ciddi bir değişimine şahit olmaya hazır olun!

✅ Bu atölyede derin meditasyon ile kendinizi yormadan, sıkmadan ve üzmeden sorularınızı açığa çıkarabilecek ve sorunlarınız için çözüm yollarını keşfedebileceksiniz.

ATÖLYE KAPSAMI:

✅ Evrensel enerji

✅ Enerji bedeni ve ortam temizliği

✅ Negatif enerjilerden arınma ve korunma yöntemleri

✅ Nazarın olumsuz etkilerini huzura çevirme

✅ Aydınlanma ve kötülükleri durdurma, dondurma, güzelliğe döndürme

✅ Derin Meditasyon

✅ Kalben ve aklen idrak yolları

Eğitim tamamlandığında yayın kaydı katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Duru His Evrensel Enerji Kalben ve Aklen İdrak Yolları Atölyesi

225,00 

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

225,00 

Duru His Evrensel Enerji Kalben ve Aklen İdrak Yolları Atölyesi

225,00