Dualarla Duygusal Özgürleşme-İstenmeyen Enerji Alanlarından Korunma Atölyesi

📢 “Dualarla Duygusal Özgürleşme-İstenmeyen Enerji Alanlarından Korunma Atölyesi” ile Bioenerji Uzmanı ve Spiritüel Danışman Şıvga Gerez, Ezber Bozan Akademi’de sizlerle buluşacak!

Dualarla kendi varlığınızda evrensel boyuta temas ederek değişim ve dönüşümünüzü başlatın! Derin meditasyon ile enerji bedeninizi, çevrenizi negatif enerjilerden koruma ve arındırma yöntemlerini öğrenerek deneyimlemek için atölyemizdeki yerinizi ayırtın!

📆 10 Nisan 2022

⏰ 21:00-23:00

📍Ezber Bozan Akademi ZOOM

✅ Hayatınızı sabote eden her şeye nokta koyma ve bir son deme vakti! Bu sonla beraber eski kişiliğinizin yükünden özgürleşecek ve bunu son derece huzurlu bir ortamda konuşarak bazen de sadece gözlerinizi kapatarak yapabilmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Sessiz çözüm yani bedenin kendini bırakıp huzurlu bir şekilde kendini dinleyebilmesi, kendi kendini temizleyebilmesi büyük bir güçtür. Aynı anda şifa sistemiyle beraber hiçbir şekilde hiçbir şeyle uğraşmadan arınma, huzura erişme, aklen ve ruhen canlı canlı bunu yaşayabilme ve bununla beraber bedenin ciddi bir değişimine şahit olmaya hazır olun!

✅ Bu atölyede derin meditasyon ile kendinizi yormadan, sıkmadan ve üzmeden sorularınızı açığa çıkarabilecek ve sorunlarınız için çözüm yollarını keşfedebileceksiniz.

ATÖLYE KAPSAMI:

✅ Evrensel enerji

✅ Enerji bedeni ve ortam temizliği

✅ Negatif enerjilerden arınma ve korunma yöntemleri

✅ Nazarın olumsuz etkilerini huzura çevirme

✅ Aydınlanma ve kötülükleri durdurma, dondurma, güzelliğe döndürme

✅ Derin Meditasyon

✅ Kalben ve aklen idrak yolları

💻 Eğitimin yayın kaydı katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Detaylı bilgi için linke tıklayarak formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır 👉🏻 https://forms.gle/wQA2Lrp7RUJpjuEQ8

Dualarla Duygusal Özgürleşme-İstenmeyen Enerji Alanlarından Korunma Atölyesi

250,00 

Sizin için hazırladığımız bu etkinliğin tüm detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

EĞİTİM KATILIM BEDELİ

250,00 

Dualarla Duygusal Özgürleşme-İstenmeyen Enerji Alanlarından Korunma Atölyesi

250,00